Blog Archive

Ετικέτες

5Χ5 (1) 7X7 (1) Α.ΦΩ.ΣΤ.ΕΛ. (2) Α' ΕΣΚΑΣΕ (61) Α΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (113) ΑΚΑΔΗΜΙΑ Σ. ΕΛΛΑΔΟΣ (19) ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ (11) ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΟ ΠΛΑΓΙΑΣ (1) ΑΜΦΙΣΣΑΙΚΟΣ (2) ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ (5) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ (4) ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ (119) ΑΦΙΕΡΩΜΑ (1) Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (72) ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ (5) ΒΟΛΕΙ (16) ΒΟΛΛΕΙ (2) ΓΑΛΑΞΙΔΙ (5) ΓΕΝΙΚΑ (47) ΓΗΠΕΔΟ (11) ΓΣ ΙΤΕΑΣ (28) Δ ΕΘΝΙΚΗ (1) ΔΗΛΩΣΕΙΣ (5) Ε.Σ.ΠΕ.Κ.ΕΛ. (13) ΕΘΝΙΚΗ (1) ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ (9) ΕΠΟ (3) ΕΠΣ (19) ΕΣΚΑΣΕ (3) ΕΥΧΕΣ (6) ΗΣΑΙΑΣ (1) ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΑ (10) ΙΣΤΟΡΙΚΑ (2) ΙΤΕΑ (2) ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ (6) ΚΥΠΕΛΛΟ (37) ΛΕ.Μ.Α.ΦΩ. (1) ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ (1) ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ (11) ΜΠΑΡΑΖ (27) ΜΠΑΣΚΕΤ (95) Ν.Ο. ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ (5) ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΕΑΣ (19) ΞΕΝΟΦΑΝΗΣ (2) ΟΙΑΝΘΗ (4) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (2) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΙΡΡΑΣ (3) ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΘΛΗΜΑ (1) ΠΑΙΔΙΚΟ (7) ΠΑΜΜΑΧΟΙ (5) ΠΑΡΑΞΕΝΑ (3) ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ (12) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (287) ΠΟΛΙΤΕΙΑ (4) ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ (1) ΠΡΟΣΩΠΑ (28) ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (224) ΠΣΙΤ (6) Σ.Χ.Ο. ΙΤΕΑΣ ΚΙΡΡΑΣ (1) ΣΚΑΚΙ (1) ΣΤΙΒΟΣ (1) ΤΕΝΝΙΣ (2) ΤΟΥΡΝΟΥΑ (28) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ (8) ΦΩΚΙΔΑ 2000 (9) ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ (5) Χ.Κ. ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ (1) ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΕΣ (1) FLASH BACK (8) GRAND PRIX (2) HIGHLIGHTS (9) KRISSAIOS (4) PYTHIA CUP (4) SUPER CUP (3) TAE KWON DO (29)

Αναγνώστες

Επικοινωνία

Επικοινωνήστε μαζί μας στο
iteasports@gmail.com

Συνολικές προβολές σελίδας

Πέμπτη, 15 Νοεμβρίου 2012
Ο αγώνας της Α’ κατηγορίας Αμφισσαικός – Κρισσαίος άλλαξε ώρα διεξαγωγής και θα γίνει στις 17:15. Επίσης ο αγώνας της Β’ κατηγορίας Μυωνία – Φωκίδα 2000 άλλαξε ημέρα διεξαγωγής. Θα γίνει την Κυριακή στις 15:00.

Οι διαιτητές:

7η Αγωνιστική 17&18/11
  • Αμφισσαικός – Κρισσαίος , Σάββατο 17:15 , Ποντίκας – Κουφογιάννης - Γούρας
  • Απόλλων Ευπαλίου - Δωρικός Μαλαμάτων , Σάββατο 15:00 , Σμαράγδης – Γ. Κονίδας - Δαμιανός
  • Αστέρας Ιτέας - Αναγέννηση Βουνιχώρας , Σάββατο 15:00 , Καραπλής – Ανδρεόπουλος - Μπακαλιός
  • Ησαΐας Δεσφίνας – Γλυφάδα , Σάββατο 15:00 , Μπούνος – Κατσαρέλης - Καραίνδρος
  • Τολοφώνα /Ερατεινή - Οιάνθη Γαλαξιδίου , Κυριακή 15:00 , Μπούνος – Σμαράγδης - Ανδρεόπουλος
  • Ρεπό : Αετός Λιδορικίου

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17&18/11
  • Μυωνία – Φωκίδα 2000 , Κυριακή 15:00 , Γούρας – Γ. Κονίδας - Μπακαλιός
  • Ολυμπιακός – Σάλωνα , Κυριακή 15:00 , Κουφογιάννης – Δαμιανός – Β. Κονίδας
  • Δωριείς – Διαγόρας , Κυριακή 15:00 , Καραγιάννης – Κατσαρέλης - Καραίνδρος
  • Ελπίδες – Ηρακλής , Κυριακή 15:00 , Ποντίκας – Καραπλής - Καρέλης
  • Ακαδημία 94 – Κουλοβάτα , Κυριακή 17:30 , Καραπλής – Ποντίκας – Καρέλης.